Syncios Data Recovery

2.0.0

5.0

1

iOS cihazınızdan silinmiş tüm dosyaları kurtarın

5.1k

Bu uygulamayı oyla

Syncios Data Recovery, kazara iPhone ya da iPad üzerinden sildiğiniz herhangi bir dosyayı kurtarabileceğiniz pratik bir araçtır.

Kısacası uygulama, cihazınızdaki veriyi kurtarmak için üç yol sunar: hafızasından, iTunes'dan ya da buluttan (iCloud). Syncios Data Recovery uygulaması ile fotoğrafları, silinmiş mesajları, kişileri ve hatta Instagram'daki paylaşımları ya da WhatsApp gibi hızlı mesajla uygulamalarındaki sohbetleri bile geri getirebilirsiniz.

Bir kaç dakika içinde uygulama, cihazınızın eksiksiz bir taramasını yapar ve size bir liste halinde kurtarılabilecek dosyaları ve tüm bilgileri gösterir. Ayrıca, özel olarak silmeye karar verdiğiniz dosyalar yerine cihazınızdan önemli bir şeyi geri getirdiğinize emin olmak için liste üzerindeki herhangi bir şeyi ön izleme yaparak görebilirsiniz.

Söz konusu dosyaları kurtarmak olduğunda, Syncios Data Recovery bilgisayarınızdan ya da cihazın kendi hafızası arasında seçim yapmanıza izin verir.
Kısıtlamalar

Deneme versiyonu sadece kurtarılabilecek dosyaları gösterir. Gerçekten dosyaları kurtarmak için ful versiyonuna ihtiyacınız vardır.

Uptodown X